123-woman-celebrating-on-scales300x400

Stało się !!!! Dwie cyfry na tarczy :)

Witajcie Kochani :)

Wracam do Was,  aby podzielić się nowinkami z mojej przygody, którą mam nadzieję śledzicie  i mnie dopingujecie :)

Dużo się ostatnio działo, ale zacznę od tego co dało mi niebywałe szczęście, otóż moja waga wskazała w końcu dwucyfrowy wynik !!!

Można? Pewnie, że można :)

Zapewne dla wielu z Was, waga 99, 5 kg to jeszcze horror – wiem i rozumiem…, ale mnie ten wynik uszczęśliwił strasznie, bo długo czekałam aż waga powyżej 100 kg „pęknie” :)

Właśnie zakończył się etap 100 dniowej kuracji fenotypowiej z której przez 3 ostatnie miesiące korzystałam. W jednym z poprzednich wpisów pisałam o jej przebiegu. Dla przypomnienia zachęcam Was do odwiedzenia strony kliniki, gdzie dowiecie się wszystkiego od podstaw :)

Link http://vimed.pl/terapia-fenotypowa-1/

Na początku terapii fenotypowej opartej na diecie przygotowanej według wyników testu na nietolerancję pokarmową wraz z dietetykiem założyłyśmy za cel spadek mojej masy ciała o 10 kg . Zadanie wykonane na 5, dokładnie 10 kg od marca :)

Wszystkie obwody także są znów mniejsze, spalone kolejne kilogramy tłuszczu i zarysowane mięśnie, a tym samym diametralna poprawa kondycji :)

I przyznam się Wam, że jest coraz mniej trudnych momentów, co bardzo pomaga :)Ale gdy przychodzi taka chwila, że coś mi chce utrudnić moją ciężką walkę – wówczas powtarzam sobie, że zaszłam zbyt daleko by to teraz legło w gruzach :)

Najwidoczniej pomaga :)

 

 

 

dsiemieniecStało się !!!! Dwie cyfry na tarczy :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *