images

Moje menu – kuracja FENOTYPOWA.

Wspominałam w pierwszych moich wpisach , którymi się z Wami dzieliłam , iż po zakończeniu terapii ketogenicznej rozpocznę kolejny etap mojej diety, w której główną rolę będzie odgrywać kuracja fenotypowa pod okiem specjalistów z Kliniki VIMED.

Zasady jej działania poznacie pod poniższym linkiem: http://vimed.pl/terapia-fenotypowa-1/

 

Natomiast od siebie mogę dodać, iż jej stosowanie wymaga bynajmniej ode mnie dużo samodyscypliny i silnej woli. Dieta ketogeniczna, sondy które miałam wprowadzane do żołądka – trzymały mnie mocno w ryzach jasno określonych zasad i  to też powodowało , że kilogramy znikały szybko.

Teraz jest trudnień, kilogramy albo nie znikają , albo nie w takim tempie jak wcześniej – trzeba być silnym i się nie poddawać!! :)

Ważne jest , aby włączyć do diety aktywność fizyczną. Moja aktywność to trening na siłowni 3 razy w tygodniu.Czuję się bardzo dobrze podczas diety, mam więcej energii i smacznie jem :)

Podzielę się z Wami moim przykładowym menu na jeden z dni tygodnia :

Śniadanie: Zupa krem jarzynowa z natką pietruszki, do tego 1 łyżka pestek słonecznika, dyni i siemienia lnianego oraz  5 łyżek komosy ryżowej ( po ugotowaniu).

Drugie śniadanie: 1 szklanka koktajlu owocowego  np. z truskawek lub bananów z mlekiem  migdałowym, kokosowym lub sojowym.

Obiad: Filet z łososia ok 200g, gotowane brokuły,  kalafior oraz gotowana marchewka ( może być na parze), do tego koperek i łyżka oleju lnianego.

Kolacja: Zupa (krem) jarzynowa z koperkiem lub  natką pietruszki , do tego łyżka ziaren ( mix) słonecznika, dyni siemienia lnianego, oraz + 5 łyżek soczewicy czerwonej ugotowanej.

Bardzo smacznie :)

Do następnego razu :)

dsiemieniecMoje menu – kuracja FENOTYPOWA.

Komentarze 2

    1. Wpis
      Autor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *