Zdrowie przede wszytskim!

Witajcie,

powracam z moimi wrażeniami podczas diety :)

Ale zanim to napiszę, to chciałam wszystkim podziękować, że zaglądacie tutaj czasem i czytacie moje wpisy :)

Było mi bardzo miło, gdy będąc ostatnio na pewnym wydarzeniu biznesowym, spotkałam kilka znajomych mi osób i duża ich ilość wiedziała o moich zmaganiach i wspominali też, że zaglądają na mojego bloga : )

Bardzo Wam dziękuję :)

Chciałam się z Wami podzielić małą, ale ważną informacją, mianowicie będąc pod opieką lekarzy z VIMEDU mam przeprowadzane różne badania kontrolne, abyśmy wiedzieli czy wszystko podczas diety jest ze mną ok :)

Na samym początku pisałam Wam , że moje wyniki badań były dobre, jedynym minusem był lekko podniesiony poziom glukozy we krwi. Teraz po prawie 4 miesiącach diety badania zostały powtórzone, a wyniki są jeszcze lepsze i nawet poziom glukozy jest bardzo dobry :)

To cieszy i uspokaja :)

Kilka dni temu rozpoczęłam 4 kurację ketogeniczną, zostało jeszcze 4 dni.

Przyznam , że z każdą sondą jest chyba trudniej, bynajmniej ta wymaga sporo wysiłku mentalnego .

Choć nie jestem głodna, to strasznie mam ochotę COŚ zjeść – COKOLWIEK :)

Nie wolno – nie jemy! Wrócę do Was z wrażeniami po wyjęciu sondy:)

Trzymajcie kciuki za efekty :)

Do usłyszenia!

 

dsiemieniecZdrowie przede wszytskim!

Komentarze 4

  1. Wpis
   Autor
 1. yuki.maja

  Hej.
  Bardzo dziękuję Ci za to, że prowadzisz bloga!
  Jutro idę na pierwszą konsultację do Vimedu w sprawie dietki. Jestem bardzo wszystkiego ciekawa i cieszę się, że mogę czytać o Twoim zmaganiu się z kilogramami.
  Czy mogłabyś opisać ile i co jesz w przykładowe dni? Np po wyjęciu sondy ile soków wypijasz przez cały dzień (i jakie są Twoje ulubione soki?)
  Ile i co jesz w inne dni?
  Czy ilość sond miałaś zaplanowane od razu, czy plan diety jest modyfikowany w zależności od wyników?
  Pozdrawiam i życzę powodzenia!!!!

  1. Wpis
   Autor
   dsiemieniec

   Witaj, przepraszam że tak długo czekałaś na odpowiedź. Cieszę się, że czytasz mojego bloga, to miłe i motywujące:)Pytasz o to co jem podczas mojej diety. Są to przede wszystkim warzywa oraz ryby:) W różnej ( dozwolonej) postaci :)
   Tuż po wyjęciu sondy 4 razy dziennie piję tylko soki warzywne przez 4 lub 2 dni – zależy od zaleceń dietetyka. Gdy jestem bardzo głodna – wypijam dodatkową porcję soku. Jeśli chodzi o moje ulubione, różnie – zależy na co mam ochotę i jakie warzywa mam pod ręką akurat. Najszybszy i pyszny jest marchewkowy. Do niego często dorzucam natkę pietruszki. Lubię też pomidorowy z bazylią i czosnkiem. Możesz miksować WSZYSTKO co się da i przy tym eksperymentować :) Ilość moich sond była wstępnie zaplanowana na 3. Po 3 lekarz stwierdził , że możemy zrobić 4 i tak też się stało. Myślę, że dopiero po przeprowadzeniu wywiadu z Tobą, lekarz będzie wiedział ile możesz ich mieć, jednak podczas kuracji jesteś pod ciągłą opieką lekarską i obserwacją, dzięki czemu w trakcie trwania terapii może okazać się, że lekarz zezwoli na modyfikację – on wszystko powie najlepiej :) Jestem ciekawa, czy zaczęłaś przygodę z sondą ? Napisz jak Ci idzie:) Pozdrawiam ciepło, Diana

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *