Tips-For-Losing-Weight

Druga runda :)

„Druga runda”  – ponieważ to już drugi raz kiedy zmierzę się z terapią ketogeniczną i mam nadzieje, że efekty będą podobne do efektów z pierwszego miesiąca albo oczywiście lepsze  :)

Zatem opowiem, jak zmieniły się moje wymiary i jakie rezultaty udało mi się osiągnąć  w czasie pierwszej kuracji.

27.06.2014

Waga – 133, 8 kg

Obwód bioder – 148 cm

Obwód talii -124 cm

Obwód klatki piersiowej  -117 cm

05.08.2014

Waga – 123

Obwód bioder – 134 cm

Obwód talii – 114 cm

Obwód klatki piersiowej – 105 cm

Różnice są bardzo duże i motywują do dalszej walki :) Już chciałabym mieć „drugą rundę” za sobą, jednak trzeba jeszcze wytrzymać.

Dzisiejsza wizyta w CM VIMED dostarczyła mi kolejnej dawki energii i chęci do dalszego odchudzania.

Jak zawsze personel zajął się mną kompleksowo.

Przed założeniem sondy, miałam również po raz kolejny wykonywany zabieg hydrokolonoterapii, czyli oczyszczania jelita  grubego. Może zabieg nie należy do najbardziej przyjemnych i komfortowych, jednak uczucie jakie po nim towarzyszy, jak najbardziej rekompensuje wszelki dyskomfort. Czuję się lżejsza i przede wszystkim mam świadomość, że jestem oczyszczona od środka, a to przyjemne uczucie.

Zabieg HCT polecam nie tylko osobom, które walczą z nadwaga, które czują się źle – naprawdę pomaga i sprawia, że czujemy się lepiej.

Założenie sondy do żołądka jak poprzednio trwało kilka sekund i już po chwili przestałam odczuwać dyskomfort wynikający z obecności rurki w moim organizmie. Mogę nawet powiedzieć, że stało się to znacznie szybciej niż w przypadku pierwszej sondy.

Z założoną sondą wróciłam do domu. Dzień dosyć kryzysowy, gdyż  odczuwam spory głód, jednak nie daję za wygraną i wypijam 4 herbatę, aby go oszukać.Mam nadzieję, że jutro będzie stabilnie i poczuje się najedzona :)

Tymczasem pozdrawiam Was i niebawem wracam, aby podzielić się następną dawką informacji :)

dsiemieniecDruga runda :)

Komentarze 1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *