thigh_gap

Pierwsze sukcesy…

Niedawno pisałam o początkach mojej przyjaźni z sondą, która towarzyszyła mi przez 10 dni podczas kuracji ketogenicznej…

Nie wspominam jej źle, jedyne czego w niej nie lubiłam, to kwestia tego, że chodziła za mną wszędzie :)

Jednak, gdy po 10 dniach odwiedziłam klinikę Vimed i stanęłam na wadze, byłam szczęśliwa – 8,70 kg mniej :)

Radość dopełniła się po wykonaniu pomiarów, gdzie UWAGA, UWAGA !!!! Obwód moich bioder zmniejszył się o 13 cm, obwód klatki piersiowej  o 9 cm, a talii 5 cm :)

Czego chcieć więcej…

Drugim etapem terapii ketogenicznej stała się dieta, która pozwala mi na spożywanie przez pierwsze 4 dni po wyjęciu sondy,  soków warzywnych o jakich tylko zamarzę :)

Następnie w kolejnych 3 tygodniach w moim jadłospisie pojawiły się sałatki warzywne, ryba, zupy. Codziennie rano wypijam też szklankę wody z Colonem C – hmy… nie przepadam za tą miksturą, ale zamykam oczy i jak szybko się da opróżniam szklankę :)

W ogóle nie  jestem głodna, ponieważ posiłki są sycące i mogę je sobie dowolnie urozmaicać,  choć zdarza mi się poczuć ochotę na coś „zabronionego”, ale skoro ZABRONIONE to nie dotykamy :)

A tutaj możecie zobaczyć jak opowiadam o Tube Diet:

https://www.youtube.com/watch?v=yJVIooj5fNQ&feature=youtu.be

Jest dobrze :)

dsiemieniecPierwsze sukcesy…

Komentarze 2

  1. Wpis
   Autor
   dsiemieniec

   Dziękuję :) Szczerze polecam terapię, ponieważ jest skuteczna co widać na moim przykładzie. A czy boli? Również miałam takie obawy. Nie bolało w ogóle, cały proces zakładania sondy trwa kilka sekund, może maksymalnie 10. Miałam tylko wrażenie, że coś mnie łaskocze w gardle, nic poza tym. Nie ma się czego bać :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *